NOWE MENU – CATERING NA BOŻE NARODZENIE 2022

Nie ma innej możliwości, by święta Bożego Narodzenia odbyły się bez tradycyjnych potraw wigilijnych i świątecznych. To przecież jeden raz w roku i nie podejmiemy się dyskusji, czy Boże Narodzenie jest większym świętem od Wielkanocy. Ale z pewnością możemy stwierdzić, że są to święta rodzinne i powinny takimi pozostać. I drugą rzeczą, co do pewności, to fakt, że potrawy z oferty cateringu na Boże Narodzenie od Gospody Galicyjskiej są pyszne, przygotowane wg tradycyjnych receptur i dodają do klimatu świątecznego dodatkowy smak (dosłownie biorąc).
Już dzisiaj proponujemy nowe menu cateringu na święta. Warto przeczytać, zapoznać się i zastanowić, którą potrawę wybrać. Może wszystkie? Dlaczego nie?
Dzięki temu oszczędzimy czas, który można spędzić znacznie przyjemniej, choćby na wyszukiwaniu prezentów pod choinkę, mamy pewność doskonałego smaku, na który nikt nie będzie narzekał, pewność świeżości, niesamowitego aromatu. Gwarantujemy – pachnące potrawy w tradycyjnej recepturze.

Oferujemy wszystko, co jest potrzebne do tradycyjnej kolacji wigilijnej, no może prawie wszystko, bo opłatek pozostawiamy do zakupienia we własnym zakresie… ale kto wie – może i znajdzie się opłatek?
W każdym razie – polecamy barszczyk, zupę grzybową, pierożki różnego rodzaju, uszka, ryby, pasztety, galaretki, sałatki… Łasuchom polecamy pyszne ciasta i wypieki (i gwarantujemy, że po Świętach sami będą przychodzili do nas na szarlotkę – jest przepyszna! (tu potwierdzenie od autora wpisu, który osobiście sprawdził i poleca).

Catering na Boże Narodzenie 2022
Catering na Boże Narodzenie 2022

Jak zamówić catering?
To bardzo proste – zadzwoń do nas i ustalimy szczegóły. Numer telefonu jest na menu, które może pobrać korzystając z przycisku. Warunek – przyjmujemy zamówienia do 20.12.2021 r. (musimy mieć czas na ich przygotowanie i… też mamy Wigilie 🙂
Nasz numer: 602 696 031. Z chęcią przygotujemy potrawy na Twój stół wigilijny!

 

Podobne publikacje