Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 16 grudnia w godzinach od 10.00 do 16.00  w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu (ul. Lwowska 226).

W tym wyjątkowym czasie serce Miasteczka Galicyjskiego zaczyna bić mocniej… Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na sądeczan i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji!

 

 

 

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Szanowni Państwo!
Informujemy, że przyjmujemy już zgłoszenia uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w Miasteczku Galicyjskim

ZASADY UDZIAŁU:
Aby wziąć udział jako wystawca w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Miasteczku Galicyjskim wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszenia i przesłać ją:
– e-mailem na adres: miasteczko@muzeum.sacz.pl
– pocztą tradycyjną na adres: Miasteczko Galicyjskie, ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz)
lub dostarczyć osobiście (Miasteczko Galicyjskie, pn. – nd. w godz. 8.00 – 16.00)

Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 grudnia 2018 r.

Organizator Jarmarku:
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – oddział Miasteczko Galicyjskie

Osoba odpowiedzialna: Adrianna Michalik
e-mail: a.michalik@muzeum.sacz.pl
tel. (18) 441 02 10 wew. 106, pn. – pt. w godz. 8.00 – 16.00

KONKURS „NAGRODY ZA KUPONY”

„Nagrody za kupony” to nowa zabawa dla wszystkich uczestników Jarmarku Bożonarodzeniowego w Miasteczku Galicyjskim.

Do wygrania: 6 nagród rzeczowych (wartość jednej nagrody: min. 100 zł), ufundowanych przez Organizatora oraz Wystawców Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Co trzeba zrobić?

Odbierz kupon konkursowy Jarmarku Bożonarodzeniowego (kupon znajdziesz u wystawców na stoiskach oznakowanych treścią „Nagrody za kupony”). Na każdym kuponie znajduje się 10 okienek. Po zrealizowanych zakupach, podaj Wystawcy kupon, w celu nabicia stempla w wolnym okienku oraz zaznaczenia kwoty na jaką zakupiłeś u niego towar. Aby wziąć udział w konkursie musisz zrealizować zakupy u różnych Wystawców o łącznej wartości: min. 200 zł.

Kupon zostaw w punkcie kasowym Miasteczka Galicyjskiego w ramach I części konkursu do godz. 12:30 lub w ramach II części konkursu do godz. 15.00.

Wygrywają 3 kupony o najwyższej wartości w I części konkursu o godz. 13.00 oraz trzy kupony o najwyższej wartości w II części konkursu o godz. 15:30.

Loading...

Podziel się

Udostępnij znajomym!

Shares