Wesele to dzień absolutnie wyjątkowy dzień. Moment kiedy dwie osoby łączą się na zawsze, na dobre i złe do końca swoich dni. Dzień, który musi być wyjątkowy zarówno dla pary młodej, rodziców, oraz przybyłych na uroczystość gości. Warto zatem nadać charakter swojemu przyjęciu.
Wesele wiąże się z ogromny przedsięwzięciem zarówno pod względem finansowym jak i organizacyjnym. Dlatego niże
j podpowiadamy jak zorganizować wyjątkowe wesele, o czym należy pamiętać i jak zoptymalizować koszty.

 

 

jak zorganizować wyjątkowe wesele

Miasteczko galicyjskie – gospoda – miejsce na wyjątkowe wesele

Wszystko najlepiej zacząć od zorganizowania miejsca, po pierwsze wolne terminy bywają bardzo długie, a po drugie to tam zaraz po ślubie goście spędzą czas na zabawie i świętowaniu do białego rana. Warto zdecydować się na  wyjątkowe miejsce, które odpowie na pytanie jak zorganizować wyjątkowe wesele. Miasteczko Galicyjskie gospoda zadba o wyjątkowość. Miejsce gdzie swoją tradycją sięgają XIX i XX w.  W zrekonstruowanej na wzór dawnej karczmy gospoda, gdzie panował gwar, jedzenie było pyszne, a wesoła atmosfera rozprzestrzeniała się dookoła. Idealnie odwzorowane Galicyjskie miejsce i duch dawnych czasów, który może zagościć na Państwa weselu znajduje się w Nowym Sącz. Wyjątkowość chwili i wspomnienia zapadną na długo w głowach przybyłych gości.

 

Muzyka, taniec, śpiew…

Kolejnym ważnym punktem w odpowiedzi na pytanie jak zorganizować wyjątkowe wesele jest zdecydowanie czy wybieramy nowoczesną formę oprawy muzycznej, czy klasyczną. Taki wybór najłatwiej podjąć po przeanalizowaniu listy gości. Jeżeli mamy wiekowe towarzystwo to tu wybór pada na wodzireja wraz z tradycyjną kapelą. Jest to dobry  wybór, aby nasi goście poczuli się swobodnie. Jeżeli na naszej liście gości dominuje młodsze towarzystwo to tu Dj będzie lepszym wyborem. Mnóstwo nowoczesnej muzyki i wiele zabaw przypadnie do gustu naszym gościom. Nie zapominajmy również, że to jest nasz dzień, zatem kierujmy się własnymi preferencjami.

 

Poza odpowiednim miejscem i oprawą muzyczną pozostaje nam wybór dekoracji, sukni, garnituru, załatwienie spraw urzędowych i kościelnych. Nie zapomnijmy również o dekoracji, podziękowań dla rodziców, wygodnych butach i wielu innych rzeczach, które pomogą w wyjątkowości podczas jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Jednak na początku odpowiedzmy sobie na pytanie czy nasza druga połówka to osoba z którą chcemy dzielić wszystkie nasze sprawy i troski.  

 

Loading...

Podziel się

Udostępnij znajomym!

Shares