Firma OŚRODEK NARCIARSKO-REKREACYJNY RYTRO  Sp. z o.o.  uczestniczy
w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości “Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 189 000,00 PLN

Konferencje i szkolenia

Gościniec Galicyjski dysponuje zapleczem noclegowym oraz konferencyjno-gastronomicznym. Oryginalne i zaciszne wnętrza, wyborne jedzenie oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każda firmowa aktywność zostanie dopięta na ostatni guzik!

Wesela w Miasteczku Galicyjskim

Dzień ślubu i wesela to niezwykłe chwile, o których wspomnienia pielęgnujemy przez całe życie, warto więc zatroszczyć się o ich odpowiednią oprawę. Jeśli marzycie, by ten dzień był nie tylko niezapomniany, ale również oryginalny – zapraszamy do zapoznania się z ofertą ślubu w galicyjskim stylu!

Przyjęcia okolicznościowe

W życiu każdego z nas są takie chwile, które warto celebrować. Nasze doświadczenie w organizacji komunii, chrzcin, urodzin, jubileuszy, rocznic i innych przyjęć okolicznościowych zapewni Państwu poczucie komfortu oraz doskonałą jakość. Sprawimy aby ważny dla Was dzień pozostał niezapomniany!
[logoshowcase center_mode="true" slides_column="3"]
Loading...