GOŚCINIEC GALICYJSKI W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE

Szanowni Państwo, Drodzy Goście, Przesympatyczni Sympatycy!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że strona internetowa miasteczkogalicyjskie.pl, otrzymałą zupełnie nowy wygląd i design. Przygotowaliśmy nową wersje, nowocześniejszą, spełniającą wymagania dla platform mobilnych, czyli dla większości (znacznej) urządzeń, którymi przeglądacie naszą stronę.
Zmienił się też układ menu – zrezygnowaliśmy górnej belki menu na korzyść menu bocznego. Dzięki temu zyskaliśmy więcej miejsca i przestrzeni na treść.
A poza tym… galerie tematyczne (Kawiarni, Gospody, Gościńca), rozbudowane fory informacji o naszej ofercie (Kawiarni i Gospody), więcej informacji o dostępnych pokojach i oczywiście więcej relacji z wydarzeń towarzyszących naszej historii (to dopiero w najbliższej przyszłości). Dodamy również oddzielną stronę z naszymi specjalnymi ofertami w dobrych cenach! Śledźcie nasze aktualności na stronie lub na naszym Facebooku.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Wam do gustu. Oczywiście – zapraszamy do nas i na naszą stronę.

Najważniejsze jednak jest to, że Gościniec Galicyjski pozostanie dalej Gościńcem, ze wspaniałą kawą, przepysznymi do niej ciastami, świetną atmosferą i klimatem. Ten sam, ale nie taki sam. Tutaj zawsze jesteś mile widziany. Wpadnij do nas – moze zaskoczymy Cię jeszcze czymś więcej?

 

Podobne publikacje